Przegląd Kolęd i Pastorałek

 
Hej kolęda, kolęda…hej kolędy to czas…
 
Tradycja śpiewania kolęd i pastorałek to piękny zwyczaj, który od wieków przyczynia się do tego, że czas świąt jest dla nas tak niezwykłym. Dziś zapraszamy Was na relację z Przeglądu Kolęd i Pastorałek w Olbięcinie
 
Piękne kolędy i pastorałki, wykonane przez naszych uczniów, nauczycieli, pracowników oraz zaproszonych gości, wprawiły nas w świąteczny nastrój.
 Wspólne kolędowanie należy już do tradycji naszej szkoły. Wprowadza klimat ciepła, miłości i jedności.
 
Jury w składzie: dyrektor Małgorzata Wisłocka – Czachór, wicedyrektor Anna Zdolska, Ksiądz Proboszcz Henryk Bogdanienko oraz Jerzy Cieliczka mieli trudne zadanie. W obradach wspomóg ich nasz gość honorowy Michał Stawiarski, który również reprezentował Panią Europoseł Beata Mazurek. Uczestnicy włożyli dużo pracy i czasu, aby wypaść jak najlepiej. Decyzja mogła być tylko jedna: wszyscy zdobyli pierwsze miejsce !
 
 
Zapraszamy również na naszą stronę na Facebooku. Tam znajdziecie nagrania z naszych występów. 
 
 
 
 
Udostępnij na: