Dni Otwarte

 
 
20 kwietnia w naszej szkole odbyły się DNI OTWARTE.
 
Ośrodek również dziś miał okazję pokazać się z jak najlepszej strony. Zaproszeni goście – kandydaci / przyszli uczniowie wraz z rodzicami / opiekunami nie tylko poznali nauczycieli, ofertę edukacyjną, losy absolwentów, ale również zwiedzali szkołę: sale lekcyjne, pracownie gastronomiczne i ogrodnicze, Salę Doświadczania Świata i Salę Integracji Sensorycznej, internat, świetlicę oraz bibliotekę. Mogli przyjrzeć się jak wygląda u nas nauka i w jaki sposób prowadzone są zajęcia. Dla naszych miłych gości przygotowaliśmy szereg atrakcji: pokazy cukiernicze, florystyczne i stolarskie, występ artystyczny naszej młodzieży. Mieli też okazję wysłuchać bardzo ciekawych prezentacji. Tu pragniemy podziękować za swoją obecność florystce Pani Grażynie Kamyk oraz stalorzowi Panu Andrzejowi Rozwałka za przedstawienie swojej pracy i pasji. Być może właśnie dziś zaszczepili w nas chęć poszerzenia zainteresowań i zdobycia nowego hobby.
Na wszystkich czekał pyszny poczęstunek, który przygotowali uczniowie Szkoły Branżowej wraz z nauczycielami Praktycznej Nauki Zawodu. Na słono, na słodko, do wyboru, do koloru. 😀.
 
Był to dzień pełen wrażeń i atrakcji zarówno dla nas jako gospodarzy, jak również dla naszych gości. Mamy nadzieję, że spotkamy się wkrótce…Do zobaczenia we wrześniu!!!
 
Po więcej zdjęć zapraszamy na  naszego FACEBOOKA 
 
Udostępnij na: