Dzień Dziecka – Dzień Sportu.

 
Tradycyjnie, jak co roku, 1 czerwca w Dzień Dziecka nasi wychowankowie rywalizowali w sportowych konkurencjach. Uczniowie mieli szansę wykazać się sprawnością fizyczną.
Nasz dzisiejszy cel to : to motywowanie dzieci do aktywności ruchowej, integrowanie się klas, kształtowanie zachowań prozdrowotnych oraz nabywanie wiary we własne siły. Możemy śmiało stwierdzić, iż powyższy cel został osiągnięty. 🏆
W wydarzeniu towarzyszyli nam zaproszeni goście: Pani Dorota Posyniak – Przewodnicząca Rady Miasta Kraśnik – Dyrektor Powiatowego Zespołu Poradni Psychologiczno – Pedagogicznych w Kraśniku, Pan Poseł Kazimierz Choma – Poseł na Sejm RP oraz były Dyrektor naszego Ośrodka Pan Zbigniew Wilkołek. Razem z Panią Dyrektor Małgorzatą Wisłocką – Czachór składali gratulacje i wręczali medale uczestnikom.
Dziękujemy za mile spędzony czas.
Na zaproszenie Dom Pomocy Społecznej w Gościeradowie , również tam część uczniów wzięła udział w uroczystości z okazji Dnia Dziecka. Był to czas bardzo miło spędzony. Nasi uczniowie dziękują za zaproszenie.

Udostępnij na: