Dzień Otwarty Ośrodka.

Dwudziestego dziewiątego maja odbył się Dzień Otwarty w  naszej placówce. Tego dnia nasze progi odwiedzili wspaniali goście: Rodzice naszych uczniów, przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Kraśniku, Wójt gminy Trzydnik Duży, Dyrekcja PPP w Kraśniku.

Reprezentacja uczniów przywitała gości pięknym apelem słowno – muzycznym, natomiast kolejne występy były to tańce nowoczesne  i sportowe w wykonaniu dziewcząt z formacji „Salta” oraz „Liderki”. Po części artystycznej wszyscy mieli okazję przejść się po obiekcie szkolno – wychowawczym i zobaczyć  jak nasi uczniowie zdobywają naukę, jak wyglądają ich klasy, pracownie terapeutyczne, czy sypialnie. Zwieńczeniem uroczystości był przygotowany przez naszych uczniów ze szkoły branżowej posiłek. Był to dzień pełen pozytywnych wrażeń i nowych znajomości. Uczniowie mieli okazję poznać nowych uczniów, którzy już od września będą uczęszczać do naszej placówki.

Udostępnij na: